Показано с 1 по 4 из 4
  1. #1

    Як лікувати застуду в Дніпрі, щоб скоріше одужати?

    Привіт! У мене питання — як лікувати застуду, щоб швидше погладшати? Я от застудився, і вже кілька днів почуваюся не дуже: ніс закладений, горло болить, температура трохи піднялася. Намагаюся лікуватися народними засобами — п'ю чай із лимоном та медом, із часником, роблю інгаляції, але поки що щось особливе не висловлюється. А на роботу треба прийти, не можу довго лежати. Що ти зазвичай робиш, щоб швидше одужати?
    Последний раз редактировалось Tranduil; 23.10.2024 в 23:12.

  2. #2
    Особисто я маю кілька способів, які допоможуть швидше одужати. По-перше, обов'язково більше пити рідини - чай, компот, навіть звичайну воду, це допомагає організму швидше виводити інфекцію. Ще дуже допомагає спокій і сон, бо, хоч би як банально звучало, відпочинок — найкращі ліки. Я теж іноді п'ю чай із лимоном та медом, але додаю в цей теплий душ, щоб прогріти тіло. А з медикаментів намагайтеся відразу починати щось, що знімає симптоми: спреї для горла, краплі в ніс, та обов'язково ліки, які допомагають при введенні температури та ломоті. Але головне — розпочати лікування одразу, не затягувати.
    Последний раз редактировалось Derebas; 23.10.2024 в 23:16.

  3. #3
    Так, щодо спокою та сна цілком згоден, але інше — це вже складніше. А щодо пиття, я теж намагаюся багато пити, але іноді просто не лізе. Мені здається, що без медикаментів не обійтись. Але що потрібно приймати? Наприклад, чи варто відразу починати з противірусних препаратів чи краще почекати, поки організм сам упорається з вірусом?

  4. #4
    Щодо противірусних засобів у Дніпрі https://receptika.ua/ua/protivovirusnye-sredstva/dnepr – це гарне питання. Починай приймати їх відразу при перших симптомах, тому що вони допомагають організму боротися з вірусом на ранніх стадіях. Особисто я завжди тримаю в аптечці противірусніо засоби, особливо в сезон застуди, коли віруси всюди. Але не варто забувати й про імунітет — у цьому допомагають і вітаміни, особливо вітамін С. Я, наприклад, одразу починаю пити вітамінні комплекси, як тільки висловлюю думку, що починаю хворіти. Ще важлива правильна дієта, більше овочів і фруктів, які теж допоможуть відновитися. І, звичайно, звертайте увагу на те, щоб не перевтомлюватись — це може лише затягнути процес відновлення.


Похожие темы

  1. Курсы маникюра и педикюра в Днепре
    от Derebas в разделе Отзывы
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 10.10.2023, 21:45
  2. Покупка солнечной панели в Днепре
    от Derebas в разделе Треп
    Ответов: 7
    Последнее сообщение: 27.08.2023, 18:27
  3. Как выбрать гироскутер в Днепре?
    от Romma в разделе Отзывы
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 13.04.2023, 22:49
  4. Ответов: 9
    Последнее сообщение: 26.08.2021, 07:22
  5. Ответов: 5
    Последнее сообщение: 26.08.2021, 06:15

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •