Показано с 1 по 4 из 4
  1. #1

    Дослідження ФЗД

    Хто стикався з проведенням ФЗД (спірографії)? Які у вас були результати? У мене підозра на бронхіальну астму, і лікар призначив це обстеження. Хочу розуміти, наскільки воно інформативне і які можуть бути варіанти лікування.

  2. #2
    Я проходив ФЗД, коли також підозрювали астму. Спірографія показала, що є невеликі відхилення функції легень, і лікар сказав, що це може бути рання ознака астми. Обстеження просте, але досить точне, особливо якщо ти вже маєш симптоми. Мені призначили інгалятор для контролю дихання та спостереження кожні півроку.

  3. #3
    У мене був такий випадок. Спірографію робив коли виникли проблеми з диханням, особливо після фізичних навантажень. Виявилося, що бронхи працюють не так, як треба, і це початок астми. Після результатів лікар прописав профілактичні заходи та ліки, щоб не довести до серйозних симптомів. Обстеження реально допомагає зрозуміти картину.

  4. #4
    Цитата Сообщение от Jeikop Посмотреть сообщение
    У мене був такий випадок. Спірографію робив коли виникли проблеми з диханням, особливо після фізичних навантажень. Виявилося, що бронхи працюють не так, як треба, і це початок астми. Після результатів лікар прописав профілактичні заходи та ліки, щоб не довести до серйозних симптомів. Обстеження реально допомагає зрозуміти картину.
    Доброго дня, я також стикався з таким. Мені призначали базову спірографію для перевірки ФЗД, і я вирішив зробити її в "Добробуті" https://dobrobut.com/ua/services/c-spirografia-2 все пройшло швидко і організовано, лікар детально пояснив результати. Обладнання нове, а персонал завжди на зв’язку, якщо виникають питання.
    Якщо треба перевірити дихальні функції, однозначно йдіть до них. Інформація про всі такі дослідження є на їхньому сайті, можна легко підготуватись до обстеження.

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •