Показано с 1 по 4 из 4
  1. #1

    У мене останнім часом проблеми із нігтями

    Привіт! У мене останнім часом проблеми із нігтями. Вони ламаються, слояться. Які, на твою думку, продукти чи косметика можуть допомогти? Бо виглядає це все дуже гарно.

  2. #2
    Я сам стикався з цим і можу поділитися своїм досвідом. Справді, є кілька продуктів, які можуть бути корисними. Я рекомендую звернути увагу на олії для нігтів, особливо з вітамінами. Також спробуй харчуватися більше продуктами, багатими на кальцій і білки. Це може позитивно вплинути на здоров'я нігтів.

  3. #3
    Дякую за пораду! Я справді чув про олії. Чи можеш порекомендувати якісь конкретні бренди або продукти? І, може, є якісь домашні рецепти, які допомогли б? Було б цікаво спробувати, якщо це не дуже складно.

  4. #4
    Звичайно, можу поділитися кількома рекомендаціями! Олія жожоба або олія авокадо чудово зволожують і живлять нігті. Щодо косметики для нігтів https://beauty-prof.com/ua-nigti/ , спробуй наносити на нігті спеціальні засоби, які містять кератин, вони дійсно можуть зміцнити їх. А ще дуже корисні ванночки з морською сіллю або оливковою олією – це природний спосіб відновлення. Ти можеш додати кілька крапель лимона в олію для додаткового живлення. Просто залишай нігті в цій суміші на 10-15 хвилин, і це принесе результат. Ще пам’ятай про регулярне підрізання нігтів і використання пилки, щоб уникнути їх ламкості. Сподіваюся, це допоможе!


Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •