Показано с 1 по 4 из 4
  1. #1

    Купівля спортивного бюстгалтера

    Потрібна ваша порада щодо вибору спортивного бюстгальтера. Планую подарувати своїй дівчині, але взагалі не розбираюся в цій темі. Хочу знайти щось комфортне, щоб підтримувало під час тренувань, але при цьому виглядало стильно. Які параметри варто враховувати при виборі? Можливо, хтось має рекомендації щодо конкретних брендів чи моделей?

  2. #2
    З власного досвіду скажу, що найважливіше - це правильний розмір і тип підтримки. Бюстгальтери бувають з м'якими та ущільненими чашками, залежно від рівня активності. Для інтенсивних тренувань краще вибирати моделі з ущільненими чашками, щоб забезпечити максимальну підтримку.

  3. #3
    Тобто варто дивитися на моделі з ущільненими чашками для більшої підтримки, правильно? А як щодо розміру? Як не помилитися з вибором, щоб не було дискомфорту під час тренувань? І чи має значення форма бюстгальтера – наприклад, класичний чи топ? Бачив різні варіанти, не знаю, який краще підійде.

  4. #4
    Цитата Сообщение от Tranduil Посмотреть сообщение
    Тобто варто дивитися на моделі з ущільненими чашками для більшої підтримки, правильно? А як щодо розміру? Як не помилитися з вибором, щоб не було дискомфорту під час тренувань? І чи має значення форма бюстгальтера – наприклад, класичний чи топ? Бачив різні варіанти, не знаю, який краще підійде.
    Якщо хочеш побачити великий вибір якісних моделей, зазирни в інтернет-магазин Intimo. Тут є каталог спортивних бюстгальтерів https://www.intimo.com.ua/ua/catalog...rtivnye-busty/ з різними варіантами на будь-який смак і бюджет.

    Вони пропонують моделі з м'якими та ущільненими чашками, а також різні стилі – від класичних до топів. Плюс, у них є доставка по всій Україні, що дуже зручно. Я сам замовляв для своєї дівчини – вона задоволена якістю і комфортом.


Похожие темы

  1. Купівля шафи купе
    от Tranduil в разделе Треп
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 29.07.2024, 01:57
  2. Купівля букетів квітів у Львові
    от Derebas в разделе Разное
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 13.10.2023, 19:47
  3. Купівля пилососа
    от Derebas в разделе Треп
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 08.06.2023, 02:02
  4. Купівля автокомпресора у Львові
    от Tranduil в разделе Разное
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 07.01.2023, 00:42

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •