Показано с 1 по 4 из 4
  1. #1

    Варильна поверхня

    Давайте обговоримо варильні поверхні. Шукаю нову для своєї кухні і вибір вражає різноманіттям. Яка у вас варильна поверхня? Від якого бренду? Ваша улюблена модель і чому? Може, є якісь особливості, на які треба звернути увагу? Дякую за поради!

  2. #2
    Я вирішив вибрати варильну поверхню нещодавно і обрав модель з індукційною технологією. Вона швидко нагрівається і легко чиститься. Ще й енергоефективна. Рекомендую звернути увагу на цей тип!

  3. #3
    Цитата Сообщение от Tranduil Посмотреть сообщение
    Я вирішив вибрати варильну поверхню нещодавно і обрав модель з індукційною технологією. Вона швидко нагрівається і легко чиститься. Ще й енергоефективна. Рекомендую звернути увагу на цей тип!
    Індукційна технологія мене завжди цікавила. Чи можете порадити конкретну модель? І чи задоволені ви своїм вибором? Може, ви знаєте хороший інтернет-магазин, де краще обирати і замовляти ось таку техніку?

  4. #4
    Так, звісно! Я обрав модель Bosch. Вона має інтелектуальне керування і велику індукційну поверхню для готування. Задоволений на всі 100%. Рекомендую розглянути її серед інших. Я замовляв свою варильну поверхню https://allo.ua/ua/varochnye-poverhnosti/ на сайті "Алло". Вони мають великий вибір техніки, і ціни там часто досить привабливі. Також часто можна знайти вигідні пропозиції та знижки. Вони надають швидку доставку. Загалом, задоволений сервісом і якістю товару. Загляньте туди, можливо, вам підійдуть їх пропозиції.

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •