Показано с 1 по 4 из 4
  1. #1

    Потрібна порада по вибору віскі

    Привіт всім! Я завжди хотів спробувати віскі, і ось прийшов цей момент. Порадьте мені, будь ласка, дійсно смачний віскі, та дайте пораду з приводу магазину в інтернеті, де його можна вигідно купити.

  2. #2
    Я сам уперше спробував віскі минулого року, і мені дуже припав він до смаку. Від себе можу порадити тобі дуже хороший онлайн магазин, де є віскі багатьох брендів, і при цьому за адекватними цінами.

  3. #3
    Я завжди пив винятково пиво, але захотілося чогось нового спробувати. Дуже цікаво дізнатися, який віскі любиш ти і буде чудово, якщо поділишся посиланням на інтернет-магазин. Дякую!

  4. #4
    Пробував чимало видів віскі, і найбільше мені подобається https://maudau.com.ua/category/viski...brand=claymore віскі Claymore, 40%, 1 л який купую в інтернет-магазині Maudau. У фруктово-солодовому смаку відчутні солодкі нотки молочного шоколаду та вершкової карамелі з легкою гіркуватістю кавових зерен у зігрівальному післясмаку.

    П'ю віскі обов'язково в охолодженому вигляді, додаючи кілька кубиків льоду. Зараз на цей віскі діє не маленька знижка, тому встигни купити його вигідно.

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •