Показано с 1 по 4 из 4
  1. #1

    Купівля пилососа

    Я збираюся купити новий пилосос для своєї квартири, але не хочу переплачувати за брендові моделі. Який краще вибрати не дорогий пилосос, який би справлявся з прибиранням килимів і підлогових покриттів? І де є їх вибір?

  2. #2
    Я б запропонував вам звернути увагу на бренд Philips. У них є кілька моделей, які добре справляються з прибиранням килимів і мають непогану ціну. Наприклад, Philips PowerPro Compact FC9331 / 09.

  3. #3
    Можете звернути увагу на пилососи марки Bork. Вони мають відмінні показники за всіма параметрами і ціна на них дуже приваблива. Рекомендую моделі Bork VC SH-b4615 або Bork VC SH-b4619.

  4. #4
    Я згоден, що пилососи Bork добре справляються з прибиранням. Особливо рекомендую модель Bork VC SH-b4619. Сам пристрій має високу потужність всмоктування, спеціальний фільтр HEPA, який утримує навіть дрібні частинки пилу і алергени, а також великий Обсяг пилозбірника.
    Крім того, він дуже компактний і легкий у використанні.
    Або ж можете зайти в інтернет магазині Алло, і самостійно вибрати собі пилосос https://allo.ua/ua/products/pylesosy/ тут є багато різних моделей в наявності, за різною ціною.

Похожие темы

  1. Купівля букетів квітів у Львові
    от Derebas в разделе Разное
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 13.10.2023, 19:47
  2. Купівля автокомпресора у Львові
    от Tranduil в разделе Разное
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 07.01.2023, 00:42

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •