Показано с 1 по 5 из 5
  1. #1

    Таблетки від головного болю

    Привіт. Останнім часом досить часто турбує головний біль. Порадьте ефективні препарати від головного болю. Цитрамон прошу не радити, бо він мені вже давно не допомогає. Треба щось сильніше.

  2. #2
    Доброго дня. Цитрамон надто слабкий препарат. Він іноді допомогає мені лише в тому випадку, коли я точно знаю, що тиск знижений. Він дещо підвищує його. За рахунок вмісту кофеїну. Але іноді й солодкий міцний чай з цим справляється.

  3. #3
    Цитата Сообщение от Tranduil Посмотреть сообщение
    Доброго дня. Цитрамон надто слабкий препарат. Він іноді допомогає мені лише в тому випадку, коли я точно знаю, що тиск знижений. Він дещо підвищує його. За рахунок вмісту кофеїну. Але іноді й солодкий міцний чай з цим справляється.
    Так, чай солодкий - то добре при низькому тиску. Або та ж кава міцна. Але в мене тиск плюс-мінус норм. Але спазматичні болі турбують частіше. Які таблетки могли б порадити від такого болю? Буду вдячний за допомогу.

  4. #4
    Взагалі то, при частому головному болю варто звернутись до свого лікаря, для додаткового обстеження можливо… А при спазматичному болю раджу спробувати спазмалгон, наприклад. Зараз дуже багато таблеток від мігрені є в аптеках. З недорогих ще можу радити Темпалгін, наприклад. Він гарно і досить швидко знеболює. Але ще раз нагадаю про необхідність додаткового обстеження. Адже головна біль може бути причиною більш серйозних захворювань, тим паче, якщо це часті головні болі.

  5. #5
    Я рекомендую ібупрофен, який є нестероїдним протизапальним препаратом (НПЗЗ), який може допомогти зменшити біль і запалення. Його часто використовують для лікування головного болю, включаючи головний біль напруги та мігрень. Рекомендована доза contexto зазвичай становить 200-400 мг кожні 4-6 годин, але найкраще проконсультуватися з медичним працівником, щоб визначити відповідне дозування для вас.

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •