Показано с 1 по 4 из 4
  1. #1

    Корм для котиків

    Не можу підібрати для своєї кішки якісний корм, тому що від усіх видів кормів у неї починаються проблеми з травленням....ми зазвичай купуємо сухий корм. Можливо є сенс перейти на рідкий?
    Последний раз редактировалось Derebas; 28.12.2022 в 23:39.

  2. #2
    Якщо кіт або кішка пройшов стерилізацію, то в будь-якому разі йому потрібно перейти на м'яку, рідку їжу. Так нам говорив наш ветеринар. Навіть після лікування мій кіт продовжує харчуватися саме рідким кормом.
    Последний раз редактировалось Chunatsu; 28.12.2022 в 23:38.

  3. #3
    Теж думав над цим варіантом, але після того, як тварині було дуже погано, хочеться вибрати саме преміум корм. Що б не було наслідків і кіт добре почувався.
    Последний раз редактировалось Derebas; 28.12.2022 в 23:39.

  4. #4
    Думаю, якщо ви бачили як вашій тварині погано, то вже не хочеться, щоб тварині було погано. Своєму коту я купую корм для котів https://masterzoo.ua/ua/catalog/koti/korm-dlya-kotv/ на сайті дуже зручно і можна замовляти відразу на кілька місяців харчування і воно не буде пропадати. Харчується мій кіт таким кормом уже досить давно, погано йому ніколи не було. Єдиний раз коли йому було погано, так це після чищення шлунка травою. Це цілком нормальне явище для кішок, тому що в них у шлунку накопичується багато шерсті.
    Последний раз редактировалось Chunatsu; 28.12.2022 в 23:39.

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •