Показано с 1 по 4 из 4
  1. #1

    Коли будуть хороші знижки на все?

    Я ось хочу купити різну техніку та обладнання в будинок, чекаю хороших знижок, коли вони вже будуть? А то я чекаю і стежу за всім. Всі знижки що зараз пройшли на честь осені, вони взагалі нема про що, тому що знижки маленькі.

  2. #2
    А що ви хотіли?) Ви ще кінця осені не дочекалися, кажуть що в кінці осені, щороку відбувається щось немислиме і роблять хороші знижки, головне чекати і вірити) тоді все збудеться.

  3. #3
    Я чекаю і вірю, але тільки знижок не бачу. Мені вже набридло готувати на старій, радянській плиті, хочу купити нову, та й телевізор в спальню не завадив, ще й телефон зі смарт годинами розбив, потрібно купити новий.

  4. #4
    Цитата Сообщение от Romma Посмотреть сообщение
    Я чекаю і вірю, але тільки знижок не бачу. Мені вже набридло готувати на старій, радянській плиті, хочу купити нову, та й телевізор в спальню не завадив, ще й телефон зі смарт годинами розбив, потрібно купити новий.
    У кожному році, в кінці осені починається нове свято покупок! Це чорна п'ятниця https://zhuk.ua/black-friday/ вона зачіпає всі магазини, навіть інтернет!
    У ЖЖУК будуть відмінні знижки, на всі товари які знаходяться в їх каталозі. Я ось особисто вже чекаю і не дочекаюся коли почнеться ця найкраща розпродаж року, тому що я і сам хочу купити собі новий телефон і різну техніку. Я так щороку купую все, відкладаю заздалегідь гроші і купую навіть те, що мені не потрібно, якщо є щось по знижці, адже якщо є вигода, то чому і не взяти.

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •