Показано с 1 по 4 из 4
  1. #1

    Купівля автокомпресора

    Всім привіт! Мені не раз доводиться накачувати колеса в автомобілі вручну, це не дуже зручно. Тому хочу купити автокомпресор, але не знаю який краще купити. Порадьте мені якісний автокомпресор, та інтернет-магазин в якому його можна купити.
    Последний раз редактировалось Tranduil; 07.01.2023 в 05:04.

  2. #2
    Привіт! Я тебе розумію, сам не раз витрачав багато часу на те, щоб накачати колесо звичайним насосом. Нещодавно придбав собі якісний автокомпресор, з яким накачати колесо можна швидко, не витрачаючи багато сил та часу.

  3. #3
    Привіт! Я раніше ніколи не купував автокомпресор, тому трохи важко визначитись який брати. Скажи, будь ласка, який саме автокомпресор ти собі купував, та в якому інтернет-магазині?
    Последний раз редактировалось Tranduil; 07.01.2023 в 05:04.

  4. #4
    Мені не було важко обирати автокомпресор, оскільки в інтернеті багато інформації. Купив я собі автокомпресор електричний 70Mai Midrive TP01, в інтернет-магазині Алло https://allo.ua/ua/avtokompressory/ де є товари на всі випадки життя, і ціни на них хороші.

    Компресор 70Mai Midrive створює потік повітря 32 л/хв та тиск 7 bar, що дозволяє мені накачати стандартну автомобільну шину всього за 3 хвилини, на шину позашляховика піде близько 6 хвилин. Зараз до речі на нього, діє не погана знижка.

Похожие темы

  1. Купівля букетів квітів у Львові
    от Derebas в разделе Разное
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 13.10.2023, 20:47

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •